O mnie

Cześć!
Nazywam się Lidia i jestem autorką tego bloga!

Czym się zajmuję?
Aktualnie pracuję w zagranicznej firmie, która ma swoją siedzibę w Polsce, jest to praca na pół etatu, dlatego też wyszukuję sobie inne zajęcia, co by się nie zanudzić i podreperować swój domowy budżet. W wolnych chwilach prowadzę również Fanpage pewnych firm, a także biorę udział w konkursach internetowych, których ostatnio pojawiło się od groma. Szczerze mówiąc, konkursy skradły moje serce już wiele lat temu i to chyba już będzie 10 lat od kiedy udało mi się wygrać swoją pierwszą nagrodę przez internet.

Zawsze miałam do tego smykałkę i lubiłam przesiadywać z nosem w komputerze. A to zamawiałam jakieś darmowe gadżety ze stron, a to wypisywałam po różnych firmach, aż wreszcie bardziej zainteresowałam się konkursami i zaczęłam brać w nich udział niemalże nałogowo, a potem biegać od okna do okna w oczekiwaniu na listonosza albo kuriera...

Postanowiłam również założyć bloga, od dawna chodziło mi to po głowie - i choć doświadczenie w blogowaniu mam bardzo skromne, myślę, że z czasem będzie mi szło coraz lepiej!